Firemní akce

Cígler Software www.money.cz

IMG_4430_cigler

Trade Fides www.fides.cz

Regee Production, reklamní a umělecká agentura www.regeeproduction.cz

„RC auta pro děti jsou zábavnou atrakcí, která zaujme nejen děti, ale také rodiče na akci jakéhokoli charakteru.“

IMPS a.s. – Wabco

IMG_8165_nahled

SAKO Brno, a.s.

V rámci dne otevřených dveří naší společnosti RC auta pro děti zajišťovala hlavní doprovodný program pro naše návštěvníky – jízdu autíčky na dálkové ovládání a závody „Malá cena SAKA“. Tento den k nám zavítalo kolem 2 500 návštěvníků.

RC auta pro děti nám na zakázku vyrobili popelářské vozy, s kterými se celý den soutěžilo na připravené dráze. Našim návštěvníkům se tento program velmi líbil. Kromě aktivit s autíčky nám RC auta pro děti zajistili kreativní recyklační workshop.

Zhodnocení služeb:

Veškeré služby byly poskytovány v požadované kvalitě a v dohodnutých termínech. S poskytovanými službami jsme po celou dobu spolupráce spokojeni. Naše případné potřeby a požadavky byly řešeny operativně a vstřícně. Jedná se o sehraný mladý tým, dobře organizovaný, přinášející nové nápady a kreativní řešení. Oceňujeme, že při jejich aktivitách si spolu hrají děti i dospělí, jedná se o propojování lidí napříč věkem i pohlavím.

Již druhým rokem se stala RC auta pro děti našim společníkem v rámci dne otevřených dveří naší společnosti, doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.

Invos www.invos.cz,
Šneksport areál www.sneksport.cz,
zážitkový festival Just Life www.justlife.cz


Veřejné, soukromé a školní akce

Tábor Brumov 2014

_________________________________

Tábor Brumov 2013

„Každý rok hledáme na táboře pro děti nějakou novou zábavu, a tak jsem s radostí přijala nabídku od Pavla Kynického, že by přijel s RC modely aut. Organizačně vše zvládl skvěle, během odpoledne se vystřídalo na dráze 90 dětí a bavilo to všechny – malý, velký, holky, kluky, všechny jsme museli od ovladačů odtrhávat. Jednotlivá kola se jela na čas, takže jsme i vyhodnotili nejlepší jezdce a jezdkyně RC Rally Tábor Brumov a na nástupu dostali diplom a odměnu. Dráha byla zajímavá, dětem se nejvíc líbily skokánky a smyky ve štěrku, největší bitvy se strhly o auto Škodovka – to se nezastavilo. Moc se těšíme, až k nám RC Rally auta dorazí i letos, zvláště když jsme na fotkách viděli ty krásné trabantíky a Pavel nám slíbil i RC překvapení speciálně „ušité“ na náš letošní vikinský tábor. Už aby to bylo! 🙂

Míša Miovská, vedoucí na LT Brumov 2. turnus“

brumov.com/2turnus

_________________________________

Akce pro děti na konec školního roku pro tři školy

„Při první zmínce o RC modelech a jejich půjčování dětem jsem nevěděl o co jde, nikdy jsem to neviděl. Po předvědení a vlastní zkušenosti je tato atrakce velice pěkná a u dětí i dospělých má velký úspěch. Myslím si, že po dětském dnu bude hodně dětí, kteří si budou RC modely přát nebo alespoň budou vyhledávat tuto atrakci.“

pan Karel Jobánek, Starosta obce Javůrek

www.obecjavurek.cz